Category: E Fundit

“S’po parandalojmë dot atentatet”/ Policia belge në alarm: Si mafia shqiptare po i bën “zbor” autoriteteve
E Fundit

“S’po parandalojmë dot atentatet”/ Policia belge në alarm: Si mafia shqiptare po i bën “zbor” autoriteteve

Lajmi i Fundit- June 29, 2022

Në muajt e fundit, Brukseli ka parë një rritje të përplasjeve me armë zjarri mes bandave të trafikut të d*og*s, kryesisht ato shqiptare. Sipas raportit ... Read More

Tronditëse! Përleshje me a*më në një bankë, 2 të vr*rë e 6 të pl*gosur
E Fundit

Tronditëse! Përleshje me a*më në një bankë, 2 të vr*rë e 6 të pl*gosur

Lajmi i Fundit- June 29, 2022

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kanada, e cila është goditur nga një sulm i rrezikshëm në një bankë, ku gjatë përleshjes me a*më ... Read More

Gjendet i pajetë burri në mes të rrugës, dyshimet e para
E Fundit

Gjendet i pajetë burri në mes të rrugës, dyshimet e para

Lajmi i Fundit- June 29, 2022

Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në vendin e quajtur “Vija e ngjalës”,Fier. Parapralisht bëhet me dije se shtetasi H. H., 67 ... Read More

Aksident i rëndë në Laç, pla*osen dy persona
E Fundit

Aksident i rëndë në Laç, pla*osen dy persona

Lajmi i Fundit- June 29, 2022

Një aksident mësohet të ketë ndodhur ditën e sotme në aksin Thumanë-Laç, në afërsi të vendit të quajtur kryqëzimi i Sanxhakut. Dy persona kanë mbetur ... Read More

Këta emra janë të ndaluar me ligj tu vendosen fëmijëve në Shqipëri
E Fundit

Këta emra janë të ndaluar me ligj tu vendosen fëmijëve në Shqipëri

Lajmi i Fundit- June 29, 2022

Zyrat e gjendjeve civile në Shqipëri kanë përpara një udhëzim ku i njofton nëpunëset se prindërit që vijnë të regjistrojnë fëmijën e porsalindur nuk duhet ... Read More

Çifti Konomi dorëzon deklaratën në polici: Me Ajasin tani jemi miq!
E Fundit

Çifti Konomi dorëzon deklaratën në polici: Me Ajasin tani jemi miq!

Lajmi i Fundit- June 29, 2022

Një fund miqësor për aksidentin që u komentua mjaft në media. Ajas Sulejmani është lënë i lirë nga Gjykata e Tiranës. Shoferi 39-vjeçar i cili ... Read More

“Kur të shoh ty dridhem”, shqiptari ngacmon sek*ualisht psikologen greke që e mori në punë: Më puthi në shpatull dhe…
E Fundit

“Kur të shoh ty dridhem”, shqiptari ngacmon sek*ualisht psikologen greke që e mori në punë: Më puthi në shpatull dhe…

Lajmi i Fundit- June 29, 2022

Një shqiptar është arrestuar nga policia greke, pas denoncimit të një psikologeje e cila kallëzoi se ishte ngacmuar s*ks*alisht prej tij. Sipas medieve greke, ngjarja ... Read More