in

Cila është e vërteta e prishjes së miqësisë mes Ilirit dhe Sabianit? Nuk përmbahet Meridiani, del me deklaratën e papritur, ka një ‘thumb’ edhe për Tan Bramën

Ish banori i BBV, Meridian Ramcaj gjatë një intervistë për “Fitstation”, ndër të tjera ka komentuar prishjen e miqësisë së Ilir Shaqirit dhe këngëtarit Sabian, duke ironizuar këtë të fundit.

“Isha në dasmën e Ilirit, me Ilirin jam sonte për darkë”, u shpreh Meridiani.

Moderatorja: A ke ndonjë koment pse mungoi Sabiani në dasmën e Ilirit?

Meridian Ramcaj: Çfarëdo të ndodhte unë vëllait do i shkoja në dasmë, nuk e di çfarë gjë e keqe ka qenë, por prapë vëllait do i shkoja në dasmë.

Moderatorja: Po deklaratat e Tan Bramës që Iliri i bie telefonit kur ka nevojë?

Meridian Ramcaj: Ç’e do Tani Ilirin, ka 4.5 milionë ndjekës.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bashkimi i moderatores së njohur të ‘Top Channel’ me Donald Veshajn, Meridiani plas ‘bombën’: Bora të gjitha ‘pisllëqet’ i

Përgjaken rrugët/ U përplas nga një shofere, ndërron jetë burri nga Vlora (EMRI)