in

Çka të shohim me përpara të Kadrija, fytyrën, gjoskin, apo…?

 

Kadrie Canolli është modelja që ka sfiluar për shumë kreator mode në vend dhe poashtu ka qenë imazh i markave të ndryshme.

Fama e Kadrie Canollit në botën e modës nuk është vetëm lokale, por edhe internacionale, pasi ka pasur disa bashkëpunime të sukseshme edhe përtej kufinjëve.

Bukuroshja prej vitesh është edhe pjesë e botës së televizionit, ajo, së fundi është e angazhuar në një emision televiziv në “RTV Dukagjini”.

Në këtë foto të postuar nga prezantuesja, nuk di njeriu çfarë të shikojë më parë tek ajo!/Kosovarja/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moti merr kthesën e papritur, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Megi Pojani shfaqet pa pikë grimi