in

‘Çmenduri’, i hodhi shumë majonezë në sanduiç, klienti v*et me a*më zjarri punonjësen

Një klient ka vr*rë një punonjës dhe ka pl*gosur një tjetër për shkak se i hodhi shumë majonezë në sanduiç. Ngjarja ka ndodhur në një metro në Atlanta.

Për pasojë ka mbetur e vdekur një vajzë 26 vjeçare dhe një tjetër, 24 vjeç, e cila u dërgua me urgjencë në spital.

Policia e Atlantës ka arrestuar autorin 36-vjeçar. Sipas Fox 5, të shtënat kanë ndodhur rreth orës 18:30 në një metro të vendosur në Northside Drive Southëest.

“Besojeni apo jo, ndodhi pasi kishte shumë majonezë në sanduiçin e tij”, tha proari Willie Glenn.

Glenn tha se djali 5-vjeçar i punonjëses së plagosur ishte brenda dyqanit kur filluan të shtënat.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ndodh në Tiranë, dh*nohet efektivja e policisë, goditet me

Paketa gjinekologjike tek Hygeia, të gjitha ekzaminimet për vetëm 5600 lekë