in

“Copy-Paste”, Arta Nitaj na prezanton me vajzën që i ngjan krejtësisht asaj

 

Arta Nitaj ka definitivisht sozinë e saj dhe jo shumë shumë larg, ‘Binjakja siameze’ e modelës së njohur është po një modele, e cila jeton në Britani të Madhe.

Ajo quhet Mya Mills, ngjashmërinë e ka vënë në pah me doza humori, shoqja e ngushtë e Artës, Stina.

Ajo është shprehur në rrjete sociale se Myas i duhet vetëm t’ia mësojë shqipen dhe pastaj ta zëvendësojë Artën më të, kur siç ka deklaruar, “e lë Arta”.

Me humor, Nitaj ka shtuar se i duhet pak pauzë, Mya definitivisht do t’i kryente shumë punë në këto raste.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Egzona Rafunen e rrok dielli, zbulon gjoksin

Me një fustan kaq të shkurtër nuk e keni parë Engjëllusha Salihun