in

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez shijojnë jetën e natës teksa argëtohen në një klub në Ibiza

 

Ata kanë shijuar pushimet në Mallorca me pesë fëmijët e tyre.

Dhe Cristiano Ronaldo me partneren e tij Georgina Rodriguez u panë teksa po shijonin një natë në Ibiza, të Spanjës të shtunën.

Sulmuesi i Manchester United, 37 vjeç, dhe ish-asistenti i shitjeve, 28 vjeç, u panë së bashku në klubin e natës dhe kabarenë “El Lio”.

Ronaldo shfaqi stil i veshur me një xhaketë të kaltër, pantallona të ngjashme dhe zinxhirë argjendi, shkruan DailyMail.

Ndërkohë, Georgina tregoi fizikun e saj të jashtëzakonshëm me një fustan të gjelbër dhe u përshtat me të dashurin e saj me një gjerdan të ngjashëm argjendi.

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ledri: Sa herë jam bërë djalë i keq kurrgjo e mirë s’më ka dalë

‘Më bëjnë 2 mijë euro vetëm kremërat e fytyrës në muaj’! Moderatorja nxjerr ‘krehërin për këmbët’ dhe tregon se ku i gjen lekët