Connect with us

Positivity Minds

Cristiano Ronaldo uron të birin për ditëlindje, por gjithë vëmendjen e mori një fjali në veçanti

Latest

Cristiano Ronaldo uron të birin për ditëlindje, por gjithë vëmendjen e mori një fjali në veçanti

Cristiano Ronaldo edhe një herë e ka shprehur dëshirën që një ditë të luajë në fushën e blertë krah djalit të madh që mban emrin e tij, Cristiano Jr.

Ai feston sot ditëlindjen dhe asi potugez i ka bërë një urim publik në rrjetet sociale ku ka publikuar një foto krah të birit.

Mes urimit të përzmërt, Ronaldo pyet nëse do luajnë bashkë ende.

“Gëzuar ditëlindjen biri im! Si kalon koha…?! A do të luajmë akoma bashkë?! Gjëja më e rëndësishme është të vazhdosh të jesh djali që je me zemër të madhe! Suksese, qenush! Babi të do shumë.” -shkruan ai në urimin e bërë.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.