in

Dafina dhe e dashura e Robertit bëjnë xing me veshjen

 

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri dhe e dashura e Robert Berishes, modelja Laureta Maqedonci, kanë bërë xing me veshjen.

Të dyja u shfaqen fantastike në veshjen e përzgjedhur.

Këtë kombinim Dafina e pati gjatë performancës në “Albafestival”.

Ndërsa Laureta ka postuar në “Instastory” disa imazhe ku i ka bërë reklamë po të njëjtës veshje./Indeksonline/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Deputetja e VV-së lind binjakë

Ky është Drejtori që kërkonte 500 mijë lekë për “dy metra dhe” (EMRI+FOTO)