in

Dafina mbulon pjesën e gjoksit vetëm me peshqir

 

 

Dafina Zeqiri ëshë një prej këngëtareve më të kërkuara në këtë sezonë.

Përpos performancave fantastike, ajo përflitet edhe për mënyrën e paraqitjeve të saj që janë gjithmonë mbreslënëse.

Ajo së fundmi po performon në njërin ndër koncertet më të njohura në Evropë, “Alba Fest”, ku nga atje po sjell imazhe të ndryshme.

Së fundmi, në InstaStory shihet e mbështjellur vetëm me një peshqir rreth qafes, i cili ia mbulonte edhe gjoksin.

Por, dukej bukur edhe me grimin dhe flokët e rregulluara në mënyrë përfekte./Kosovarja/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ditë feste për Edi Ramën, ja sa vite mbushi sot

Ndodh ngjarja e rëndë para koncertit të këngëtarit të njohur, humbin jetën disa persona (VIDEO)