Connect with us

Positivity Minds

Dalin detaje tronditëse nga Dubai: 50.000$ të hash m***in e devesë

Latest

Dalin detaje tronditëse nga Dubai: 50.000$ të hash m***in e devesë

Influenceret dhe blogeret që kërkojnë të jetojnë jetë luksoze në Dubai thuhet se po paguhen për t’i lejuar burrat e pasur po madje dhe devetë e tyre të bëjnë jashtës hqitje në gojën e tyre.

Thashethemet e çuditshme, të shtuara kohët e fundit, se si shumë influencere të profilit të lartë janë

paguar shuma të mëdha parash nga sheikë në Emiratet e Bashkuara Arabe për të marrë pjesë në trendin e çuditshëm, të njohur si ‘Dubai Porta Potty’.

Në këmbim të fluturimeve falas për në Dubai dhe trajtimit ekskluziv, modeleve thuhet se u është kërkuar të angazhohen në të gjitha llojet e aktiviteteve të zymta, nisur nga uri nimi deri te ngrënia e jash tëqitjes së devesë.

Një përdoruese e mediave sociale pohoi se një mikeshë e tyre ishte thirrur në një festë ‘Porta Potty’ në një rezidencë të izoluar

teksa ndodhej në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe ishte det yruar të bënte të gjitha llojet e gjërave të tme rrshme në këmbim të 50 mijë dollarëve.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.