in

Dalin pamjet! Megi Pojani protagoniste në klipin e ri të Don Xhonit

 

Prej kohësh reperi nga Drenica, Don Xhoni ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor me titullin “Katile”.

Dhe tashmë pritej së fansave të tij po iu vjen fundi pasi reperi ka zbuluar datën e lansimit të këngës më të re.

Bashkë me paralajmërimin, Don Xhoni ka treguar edhe një befasinë që e pret publikun në videoklipin e tij, vajza që do të jetë në krahët e reperit si protagoniste në klip është aktorja dhe modelja e njohur shqiptare, Megi Pojani.

Doni Xhoni ka postuar një imazh ku shihet bashkë me Megin e cila ka vendosur duart në gjoksin e reperit.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loredana thyen heshtjen, reperja flet për lidhjen e saj dhe raportin me Mozzik

U hodh nga kati i dytë i maternitetit bashkë me foshnjen/ Zbardhet ngjarja që tronditi Sarandën, tentoi të largohej…