Connect with us

Positivity Minds

Del foto/ Kush është ‘koka’ e bandës kr*minale që u vra mbrëmë në Athinë gjatë përplasjes me a*më

Latest

Del foto/ Kush është ‘koka’ e bandës kr*minale që u vra mbrëmë në Athinë gjatë përplasjes me a*më

Mësohen detaje të reja gjatë përleshjes së përgjakshme të një nate më parë në Athinë.

Mediat helene informojnë se shqiptari Adil Tefa me origjinë nga Korça, është ‘koka’ e bandës kriminale i cili mbeti i vdekur në fund bashkë me dy të tjerë pas një përplasjeje me një bandë tjetër.

Tefa drejtonte makinën tip tip “Mercedes” dhe qëlloi personin me motoçikletë. Më pas babai i personit me motoçikletë qe ishte nga pas e qëlloi Tefën dhe e vrau.

Sipas burimeve policore, çdo gjë nisi në lagjen “Kato Patisia” të Athinës, në kohën që persona të cilët udhëtonin me një automjet tip “Mercedes” me targa shqiptare, u përleshën me drejtuesin e një motorçiklete i cili mbeti i plagosur rëndë, por gjatë orëve të para të mëngjesit humbi jetën në spital.

Në vend u gjend i ati i drejtuesit të morçikletës, i cili ndoqi “Mercedesin” me një automjet tip “Audi” dhe qëlloi me ar*ë duke e lënë të vdekur në vend.

Një tjetër person që ndodhej në “Mercedes” tentoi të largohet me vrap, por u përplas nga një automjet që po kalonte rastësisht në rrugë dhe mbeti i plagosur, ndërsa një person tjetër që ndodhej po në të njëjtën makinë mundi të dalë nga makina dhe nën kërcënimin e a*mës grabiti një makinë tip “Toyota”.

Pastaj ai u përplas me policinë ku la të plagosur dy prej tyre. Në fund policia e ekzekutoi.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.