in

Del video, Ledri dhe Sara puthje pasionante në prapaskenat e “Alba Festival”

“Alba Festival” është festivali që u zhvillua ditë më parë në Zvicër, numër i madh i artistëve të mirënjohur shqiptar interpretuan këngët e tyre para një numri të madh të fansave.

E në mesin e këngëtarëve të cilit performuan në këtë festival, ishte edhe reperi shqiptar Ledri Vula, ai për emisionin “Mirage” foli rreth planeve për aspektin personal dhe atë profesional.

E në prapaskenat e “Alba Festival” nuk munguan as puthjet e përqafimet nga Ledri dhe Sara, dyshja që shpesh herë komentohen për lidhjen e tyre, nuk hezituan në asnjë moment që të shprehnin dashurinë.

Ledri dhe Sara të cilët janë edhe prindër të një vajze dukeshin edhe më të plotësuar në afërsi të njëri-tjetrit në këtë event./Lajmi.net/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bebe Rexha provokon në imazhet e reja me poza joshëse nga jahti luksoz

Besiana Behluli nuk e fsheh më, ky është bashkëshorti i saj