Connect with us

Positivity Minds

Dëshmitari flet për skenën e tmerrshme: Nëna u hodh nga kati i 2-të, djali e qëlloi sërish me thi*ë

Latest

Dëshmitari flet për skenën e tmerrshme: Nëna u hodh nga kati i 2-të, djali e qëlloi sërish me thi*ë

Fier- Detaje të tmerrshme nga ngjarja në Fier.

Artur Shehu ishte një dëshmitar okular i plagosjes së Donika Çobajt nga djali i saj Klaudio Çobaj.

Ai tregon se edhe pse 50-vjeçarja u hodh nga kati i dytë, djali e qëlloi sërish me th*kë duke mos pasur mëshirë.

‘Dëgjuam zhurmë, o Klajdi çfarë bëre, se jemi komshinj këtu në katin e dytë. Pamë atë që doli nga ballkoni, ai duke e goditur. Vazhdoi e shkreta, u hodh nga kati i dytë. Jemi rritur bashkë, ai çun shumë i mirë, as alk*l, as cigare. Ajo u hodh nga ballkoni e shkreta për të shpëtuar ‘çfarë më bëre”. Ai doli jashtë dhe filloi ta qëllonte sërish. I bërtita dhe e la. Më dëgjoi dhe e hodhi th*kën. Erdhën familjarët, e kapëm me nja dy gra të lagjes dhe e dërguan në spital,” tha dëshmitari.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.