Connect with us

Positivity Minds

Detaje nga ngjarja e rëndë/ Burri v*au veten me th*kë, u gjet i pajetë nga nëna e tij (EMRI)

Latest

Detaje nga ngjarja e rëndë/ Burri v*au veten me th*kë, u gjet i pajetë nga nëna e tij (EMRI)

foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është rregjistruar pasditen e kësaj të enjte në qytetin e Korçës ku një 55-vjeçar i dha fund jetës.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se shtetasi Edmond Lara është vet*vr*rë me thikë brenda bensës së tij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 15:30 në lagjen nr.8, ndërkohë burime për mediat bëjnë me dije se ky shtetas kishte probleme të shëndetit mendor dhe kurohej.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 23.06.2022, rreth orës 15:30, në lagjen nr. 8, Korçë, në banesën e tij, dyshohet se është vetëvr(rë me mjet prerës (thikë) shtetasi E. L., 55 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.