in

Detaje nga ngjarja në Shkodër/ Autori qëlloi në drejtim të grupi fëmijësh, njërin e goditi me qytë! Ja ku përfundoi plumbi (FOTO)

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me ngjarjen në Shkodër.

Një i ri ka qëlluar me armë zjarri drejt disa fëmijëve, por fatmirësisht askush nuk u lëndua asnjë.

Ngjarja ndodhi në afërsi të shkollës “28 nëntori”, në qendër të qytetit të Shkodrës.

Personi, i cili lëvizte me biçikletë, është afruar pranë vendit të quajtur “Lapidari” ku po rrinin fëmijët dhe në rrethana të paqarta, ka qëlluar me pistoletë në drejtim të tyre.

Fatmirësisht fëmijët kanë pikasur personin dhe janë larguar me shpejtësi.

Plumbi fatmirësisht nuk ka prekur asnjë nga fëmijët, teksa ka përfunduar në pjesën e pasme të një kondicioneri në një lokal aty afër. Sipas burimeve ky person, ka goditur me qytën e pistoletës një nga fëmijët.

Ashtu siç ka ardhur me biçikletë, personi rreth 30 vjeç është larguar.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Detaje të reja! Ja çfarë ndodhi në të vërtetë me 3 shqiptarët që u vranë në Greqi

Një person hap zjarr drejt një grupi fëmijësh në Shkodër, plumbi godet lokalin (DETAJE)