in

Detaje prekëse nga aksidenti tragjik në Berat/ Nëna dhe djali po ktheheshin nga spitali me vigon në krah

 

 

Mësohen detaje prekëse nga ngjarja targjike që ndodhi sot në Berat, ku nënë e bir humbën jetën, ndësa makina ra nga ura në lumë.

Mësohet se djali 6-vjeç ka pasur vigon në krah dhe dyshohet se nëna dhe vogëlushi i saj kanë qenë duke ardhur nga spitali.

Në një moment humbje kontrolli, mjeti ka shembur barrierat mbrojtëse të urës dhe ka rënë nga disa metra lartësi në lumë.

Banorë të rastësishëm kanë dhënë ndihmën e parë duke nxjerrë të gjallë të miturin nga makina, por ai nuk ka mundur të mbijetojë.

Ndërsa gruaja është nxjerrë e vd*kur prej makinës pas rreth 15 minutash.

Një grup hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.noa.al

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Zbriten çmimet e naftës dhe benzinës për 24 orët e ardhshme

Mami i bashkohet së bijës në faqen për të rritur, së bashku fituan 100 mijë paund