in

DETAJET/ I dha fund jetës, nëna e Kastriot Myftarjat pa gjithçka në pallat

Gazetari Kastriot Myftaraj humbi jetën pasi u hodh nga kati i katërt i pallatit.

Siç informon dhe policia, ngjarja ndodhi në mesditë në lagjen “Ali Demi” në kryeqytet.

“Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetë h edhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi Kastriot Myftaraj, 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar j etë”, njoftoi policia.

Ishte nëna e gazetarit, me të cilën ai jetonte, që konfirmoi ngjarjen tra gjike dhe siç duket ka parë kur 60-vjeçari ka kryer aktin e rëndë. /abcnews.al

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

E pabesueshme! Arrin 50 mijë lekë shezlongu në Ksamil

Prej 3 javësh nuk kishte dalë në ekran, emisioni i fundit i analistit Myftaraj para se të h idhej nga pallati