in

Detaji që iu shpëtoi të gjithëve/ Arbana Osmani bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO)

 

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani ka bërë një ndryshim në ‘look’. Ajo ka prerë flokët dhe i ka lyer në ngjyrë më të errët.

Ka qenë moderatorja që ka ndarë një foto në Instagram, ku shfaqet me të birin në pritje të një udhëtimi. Mesa duket, kishte ardhur koha që Osmani të ndryshonte, para se të bëhet nënë për herë të tretë.

Kujtojmë që ajo lajmin e ëmbël se është shtatzënë e zbuloi gjatë finales së madhe të “Big Brother VIP”.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pasi tha se ‘vajzat duhet ta pëcjellin spermën nga goja’, del prap specialisti i se*ksit oral dhe ngre alarmin: Ka sjellë raste të rënda kanceri!

Vazhdon vala e të nxehtit afrikan/ Njihuni me parashikimin e motit për sot. Ja sa do ‘fluturojë’ termometrin