in

Diona Fona merr vëmendje me dukjen atraktive në klip

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona ka ardhur me një projekt të ri muzikor, artistja ka lansuar këngën me titullin “Zari” që e solli bashkë me një videoklip unik ku ajo duket në formë të mrekullueshme.

Kënga është ritmike dhe i përshtatet stinës veror e që padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të saj.

Në klip, Diona paraqitet në disa veshje të ndryshme me shumë stil dhe tejet atraktive ndërsa shumica e skenave janë xhiruar në bregdet.

Diona ndërkohë mbetet e pëlqyer për stilin unik të muzikës dhe këngët e saj çdo herë prite mirë nga admiruesit e saj.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pas ndarjes nga Pique, Shakira shihet me një burrë misterioz

Humb jetën në një aksident në Itali e reja shqiptare