in

Ditë feste për Edi Ramën, ja sa vite mbushi sot

 

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, feston sot ditëlindjen.

Ai ka mbushur plotë 58 vite jetë.

Ditëlindja e tij është në të njëjtën datë me Ditën e Pavarësisë së SHBA-ve, shkruan Indeksonline.

Lidhur me këtë në llogarinë e tij në “Facebook” ka bërë një postim, duke publikuar flamurin e Amerikës dhe të Shqipërisë duke shkruar:/Indeksonline/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Xhinset e Elvanës i vesh Kida…

Dafina mbulon pjesën e gjoksit vetëm me peshqir