in

Djali denoncoi zhdukjen e tij, por marr lajmin e rëndë nga Policia, gjendet i mb*tur në një rezervuar 67 vjeçari

 

Policia e Elbasanit ka bërë me dije se është gjendur trupi i pajetë i 67-vjeçarit në rezervuarin e Hecit.

Njoftim i Policisë:

Policia e Elbasanit, raporton se një trup i pajetë është gjetur i m*ytur në një rezervuar me ujë.

Sipas policisë, më datë 23.06.2022, është gjetur nga familjarët pa shenja jete, në rezervuarin e Hecit, shtetasi D. B., 67 vjeç, banues në Prrenjas.

Paraprakisht kishte bërë kallëzim djali i tij, për largimin nga banesa të 67-vjeçarit. Nga këqyrja paraprake e ku*omës nuk u konstatuan shenja dh*ne apo dëmtime të tjera.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin e të birit dhe dedikimin special

Jo vetëm makina inteligjente, ja çfarë i pret shoferët që shkelin rregullat në Tiranë