Connect with us

Positivity Minds

“Do nisin gjobat”, kryeministri Rama: Nga 1 korriku do

Latest

“Do nisin gjobat”, kryeministri Rama: Nga 1 korriku do

“Do nisin gjobat”, kryeministri Rama: Nga 1 korriku do
Një muaj pas hyrjes në fuqi të ligjit kundër përdorimit të qeseve plastike, kryeministri Edi Rama paralajmëron se nga 1 korrikut do të nisë aktivizimi i gjobave për ata që e shkelin këtë ligj.

“Kënaqësia e qeseve prej letre në pazaret e ditës Sa mirë të shohësh që përditë e më shumë tregtarë po zëvendësojnë qeset e dëmshme plastike, me qeset e shëndetshme të letrës, ndërsa shumë blerës po marrin trasta për pazar

Kështu mbrojmë Shqipërinë e fëmijëve tanë nga dëmi i frikshëm i qeseve plastike mbi mjedisin dhe shëndetin Në 1 korrik nis aktivizimi i gjobave!”, shkruan Rama në Facebook

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.