Connect with us

Positivity Minds

Doli me qenin dhe nuk u kthye më, ja cili ishte fati i turistit gjerman në Karaburun

Latest

Doli me qenin dhe nuk u kthye më, ja cili ishte fati i turistit gjerman në Karaburun

Është gjetur turisti gjerman, i cili u raportua i humbur një ditë më parë në Gadishullin e Karaburunit.

Policia e Orkumit ka vijuar kërkimet gjatë mbrëmjes së djeshme, për të gjetur 73-vjeçarin gjerman, i cili kishte dalë nga shtëpia me qenin e tij dhe nuk ishte kthyer më.

Sipas policisë gjermani 73 është mirë dhe ka nisur sinjal nga vendi ku ndodhet në “Skalom të Beget “ nji gji në afërsi të Bristanit mbas bazës së Pashalimanit.

Mësohet se gjermani është i apasionuar pas hiking, ndërsa policia është nisur drejt gjirit ku ndodhet i moshuari.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.