Connect with us

Positivity Minds

Doni të bëheni milionerë? Ndiqni këto këѕhilla nga Вaba Vanga

Latest

Doni të bëheni milionerë? Ndiqni këto këѕhilla nga Вaba Vanga

Veç profecive të shumta, Baba Vanga e famshme shquhej edhe për këshillat e saj të mençura.
Ajo besonte se disa gjëra mund t’ju sjellin para dhe lumturi.

Sigurisht, me kusht që t’i përmbaheni rregullave të caktuara:

Hani dhe pini gjithmonë nga pjatat dhe gotat e plota dhe të paprekura, kështu që do të mbani energji dhe lumturi të mirë në shtëpinë tuaj.

Për të parandaluar që lumturia dhe mirëqenia të largohen nga shtëpia juaj, vendosni disa palë metalike në një cep të vetmuar.

Jepini zogjve kore buke dhe thërrime që kanë mbetur nga dreka apo darka, kështu do të hyjë lumturia në shtëpinë tuaj.

Asnjëherë mos u mburr për lumturinë tënde dhe sidomos mos e bëj para një të huaji. Xhelozia e tyre mund të sjellë të keqen në jetën tuaj.

Mos mbani një pasqyrë të thyer apo të plasaritur në shtëpi. Të rrëmben lumturinë.

Mbani para në portofol, asnjëherë të thërrmuara në xhepa. Kjo do t’ju ndihmojë të arrini prosperitet.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.