in

‘Duhen 100 mijë paund’, të bëhemi 1 milion shqiptarë t’i paguajmë pushimet Zenit dhe Arminës në Maldive

Blogerja Armina Mevlani ka habitur publikun mbrëmjen e djeshme, teksa po fliste për shtrenjtimin e pushimeve.

Armina u shpreh se në vendet që ka shkuar në vitet e tjera me pushime, këtë vit nuk mund t’i frekuentojë, pasi çmimet janë trefishuar.

“Ja unë përshembull te vendet që kam shkuar gjithmonë, nuk shkoj dot, janë shtrenjtuar me trefish çmimet”, tha Armina në “Goca dhe Gra”.

Menjëherë në internet, duke parë hallin e Arminës dhe Zenit, është hapur një “llogari” për t’iu ardhur në ndihmë. Duke qenë se Armina e ka makth të pushojë në jug të Shqipërisë pasi është e famshme dhe e fotografojnë, fondi që do mblidhet, do përdoret që ajo dhe Zeni të pushojnë në Maldive. Klikoni këtulinkun:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Andi e ka tradhtuar? Melisa i habit në ditën e lindjes: Kam parë mesazhe…

Kush do të zëvendësojë Boris Johnson si kryeministër i Mbretërisë së Bashkuar?