Connect with us

Positivity Minds

DUKET SI 20-VJEÇARE POR NUK ËSHTË AQ, KUSH E GJEN SA VJEÇARE ËSHTË GRUAJA E ELVlS NAÇlT?

Latest

DUKET SI 20-VJEÇARE POR NUK ËSHTË AQ, KUSH E GJEN SA VJEÇARE ËSHTË GRUAJA E ELVlS NAÇlT?

Duket si 20-vjeçe por nuk është aq, Kush e gjen sa vjeçe është gruaja e Elvis Naçit?

Hoxha i Tiranës, Elvis Naçi është bërë mjaft i njohur vendet shqipfolëse dhe fal tij u bë e famshme edhe gruaja e tij e bukur shumë dhe e moralshme Fatma Naçi. Ai është kthyer tashmë në një burim shprese për shumë shqiptarë.Paraqitja e tij, e tregon si një djalë energjik dhe shpesh herë për këtë gjë ai e falenderon gruan e tij Fatma e cila duket sikur të jetë 20 vjeçe, por a e dini se sa vjeçe është ajo?

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.