in

E dashura e Robertit del për kafe, me bluzë pa jelek

 

Laureta Maqedonci kohëve të fundit është bërë lajm në mediat rozë.

Kjo që nga dita kur tregoi se është në lidhje me Robert Berishen përmes një foto që e publikoi me të.

Së fundmi Laureta publikoi një foto veshur me maic të hapur pa jelek fare.

E që vëmndje merrë me gjoksin e madh e të formësuar./InfoKosova/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Gjoksi i Luanës gati të prekë pjatën

Kishit menduar ndonjëherë sherr midis Shqipes dhe Monikës? Epo ndodhi!