in

E dhimbshme! Familjarët gjejnë të pajetë në banesë 17-vjeçaren, dyshohet se

 

Një 17 vjeçare është gjetur e pajetë nga familjarët e saj në një banesë në lagjen “Shënkoll” të Elbasanit.

Policia bën me dije se shtetasja Xh. M., 17 vjeçe, “dyshohet të jetë vetëva*ur në kushte depresioni”.

Më datë 26.06.2022, në lagjen “Shënkoll”, Elbasan, është gjetur nga familjarët, në banesë, e vetëvaruar, pa shenja dhune, shtetasja Xh. M., 17 vjeçe. Nga veprimet e para hetimore dyshohet që kjo shtetase të jetë vetëvarur në kushte depresioni.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Riparojeni bojlerin”/ Sapo e kishin blerë, shtëpia shpërthen dhe rrafshohet e gjitha, humb jetën një grua

Tërbohet moti! Termometri shkon këtë javë 41 gradë, ja si do jenë ditët e para të korrikut dhe zonat që preken më shumë nga i nxehti afrikan