Connect with us

Positivity Minds

E frikshme/ Makina të shkatërruar dhe pemë të rrëzuara, stuhia e breshërit bën namin në këtë qytet

Latest

E frikshme/ Makina të shkatërruar dhe pemë të rrëzuara, stuhia e breshërit bën namin në këtë qytet

 

 

jë stuhi e frikshme breshëri ka shkaktuar dëme të shumta në Torino të Italisë.

Siç shihet edhe në foto e bëra publike në mediat italiane, breshëri ka qenë në madhësinë e një topi golfi.

Nga breshëri janë dëmtuar shumë makina që ndodheshin të parkuara në rrugë,

ndërsa nga era e fortë janë thyer edhe pemë, të cilat kanë rrezikuar jetët e banorëve.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.