Connect with us

Positivity Minds

E frikshme! Po xhironi filmin, aktorëve u ndodh e papritura në mes të detit

Latest

E frikshme! Po xhironi filmin, aktorëve u ndodh e papritura në mes të detit

Aktorët e filmit “ Martesë Alla Greke 3” u përballën me një incident të frikshëm gjatë xhirimit të filmit.

Dy skafe me 16 aktorë grekë dhe të huaj në bord janë përplasur në rrethana të paqarta në zonën detare të Thymari në Palea Fokea në Anavyssos.

Një nga dy skafet është përmbysur nga përplasja, me 8 aktorët që përfunduan në det.

Menjëherë në zonë mbërritën ekipet e posaçme për të nxjerrë nga deti aktorët.

Protothema.gr raporton se njëri prej aktorëve u lëndua dhe u dërgua në spitali për të marrë trajtim mjekësor.

Në skafin e dytë ndodheshin tetë aktorë të tjerë.

Sipas informacioneve të Autoriteteve, i plagosuri është transportuar me autoambulancë në spital , ndërsa pasagjerët e tjerë janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.