in

E FUNDIT/ ‘Alarmohet’ Shkodra, pako e dyshimtë në mes të rrugës

Një pako e dyshimtë ka alarmuar policinë e Shkodrës. Sipas njoftimit të bërë publik nga vetë policia thuhet se në lagjen “Vojo Kushi” në anë të rrugës, është konstatuar një pako, brenda së cilës, nuk dihet ende, se çfarë materiali ka.

“Rreth orës 16:00, jemi njoftuar se në lagjen Vojo Kushi” Shkodër, në anë të rrugës, është konstatuar një pako, brenda së cilës, nuk dihet ende, se çfarë materiali/esh ka.

Shërbimet e Policisë kanë vendosur perimetrin e sigurisë në vendngjarje dhe po verifikojnë rastin.

Janë njoftuar forcat xheniere, për të kryer veprimet e mëtejshme”, thuhet në njoftimin e policisë.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Putini mund të sulmojë përtej Ukrainës”/ Britania ‘ngre’ alarmin: Kërcënim urgjent për Europën

Burri mbolli parcelën me dr*gë, gruaja e mbron: E ka bërë vjehrra!