in

E FUNDIT/ Përfshihet nga flakët banesa në Himarë, dyshimet e para nga policia

Një zjarr ka rënë sot në një banesë në Himarë. Nga zjarri ka vetëm dëme materiale dhe dyshohet se shkak është bërë një shkëndijë elektrike. Policia ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Himarë/Informacion paraprak

Më datë 05.07.2022, rreth orës 18:20, në Lukovë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit K. G, dyshohet aksidentalisht si pasojë e një shkëndije elektrike, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

I doli emri si ‘milioner’, flet djali i të moshuarit me kompani 30 mln euro: Si episode humoristike, e kemi marrë vesh kur…

E frikshme! Meret peng autobusi me pasagjerë në Tiranë? Policia sqaron ngjarjen: Ishte një person me probleme mendore (VIDEO)