Connect with us

Positivity Minds

E gjithë bota e kinemasë në zi! Ndahet nga jeta aktori ‘legjendë’

Latest

E gjithë bota e kinemasë në zi! Ndahet nga jeta aktori ‘legjendë’

James Caan, aktori legjendar i cili luajti në filma duke përfshirë “The Godfather” dhe “Brian’s Song”, ka ndërruar jetën në moshën 82 vjeçare.

“Me pikëllim të madh ju informojmë për ndarjen nga jeta të Jimmy-t në mbrëmjen e 6 korrikut”, -thuhet në një deklaratë të postuar në Twitter e Caan-it të enjten.

“Familja vlerëson dashurinë dhe ngushëllimet e përzemërta dhe kërkon që të vazhdoni të respektoni privatësinë e tyre gjatë kësaj kohe të vështirë.” Shkaku i vdekjes nuk është zbuluar ende.

Gjatë gjashtë dekadave të Caan-it në Hollywood, ai luajti në filma duke përfshirë “El Dorado”, “Misery”, “Elf, “Bottle Rocket” dhe shumë të tjerë.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.