in

E humbi virgjërinë me mësuesen e tij, 28 vjeçari rrëfen momentet int*me nga e kaluara: Pjesën më të madhe…!

Një 28 vjeçar ka rrëfyer një eksperiencë seksuale kur ai ishte i mitur.

Ai i tregoi psikologes së “The Sun” se ai e humbi virgjërinë në moshën 14 vjeare me mësuesen e tij, e cila ishte 51 vjeçare.

Burri tha se tani e ka kuptuar se mësuesja e tij ka ab*zuar me të, derisa tha se sa herë që ka shkuar në shtëpinë e saj kinse për detyra shtesë, ata kanë bërë s*ks, përcjell “Bota sot”

Rrëfimi i plotë

Isha 14 vjeç kur humba virgjërinë nga mësuesja ime mbështetëse. Ajo ishte 51.

Tani jam një burrë 28 vjeç dhe nuk u ndjeva keq për këtë derisa vajza ime lindi së fundmi. Pastaj kuptova se ishte ab*zim me fëmijët.

Unë isha një adoleshent i eksituar atëherë dhe mendova se e dija se çfarë po bëja.

Unë isha i sëmurë për një kohë të gjatë me sëmundjen Lyme dhe mësuesja ime mbështetës po më ndihmonte ta kaloja.

Mami nuk mendonte asgjë që unë të shkoja në shtëpinë e saj në fundjavë për mësime shtesë, por pjesën më të madhe të kohës e kalonim duke bërë s*ks.

Kur mendoj për atë kohë tani, më kthehet stomaku.

Unë jam duke debatuar nëse t’i tregoj familjes time.

Por çfarë do të ndodhte nëse do ta bëja?

A do të më shikonte e dashura ndryshe? Apo duhet e kaluara të mbetet në të kaluarën?

Përgjigja e psikologes: Fakti që kjo ka filluar të luajë në mendjen tuaj tregon se keni nevojë për ndihmë për të përballuar ab*zimin – dhe për të vendosur nëse doni t’i çoni gjërat më tej.

Nuk është e rëndësishme që kjo ka ndodhur 14 vjet më parë.

Nëse vendosni se doni të ndiqni drejtësinë, prapë mund t’i drejtoheni policisë dhe të bëni një deklaratë.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Arti shqiptar në zi, vd*s në moshë të re ish-gazetarja dhe ikona e njohur e Teatrit, politikani jep lajmin e trishtë

Aksidentohet autobusi me udhëtarë, 6 të vd*kur dhe 25 të pl*gosur