Connect with us

Positivity Minds

‘E kishte paditur në gjyq Edi Rama’. Ish-ministri rrëfen bisedën e fundit me Kastriot Myftarajn

Latest

‘E kishte paditur në gjyq Edi Rama’. Ish-ministri rrëfen bisedën e fundit me Kastriot Myftarajn

Tiranë- Dilemave rreth vdekjes së Kastriot Myftarit i bashkohet edhe ish-ministri Drejtësisë, Ylli Manjani.

Në një reagim të bërë në Facebook ai ka treguar bisedën e fundit që ka pasur me analisti dhe gazetari Kastriot Myftaraj, para se të kyente vetëvrasje.

Manjanji shkruan se Myftari ishte paditur në gjyq nga Edi Rama, dhe se pak kohë më parë i kishte shkruar në Whatsapp, ku i kishte kërkoi ta përfaqësonte si avokat.

“Nuk munda ta përfaqësoj sepse ndër të tjera po merresha me një operacion gjuri. Por Kaçi shkoi në atë botë edhe si i paditur nga Edi Rama. Kam idenë se është edhe sot pas vdekjes, i paditur..”, shkruan ai.

Postimi i plotë:

Kastriot Myftari ishte paditur në gjyq nga Edi Rama. Pak kohë më parë më shkroi në whatsapp ku më kërkoi ta përfaqësoja si avokat. Nuk munda ta përfaqësoj sepse ndër të tjera po merresha me një operacion gjuri. Por Kaçi shkoi në atë botë edhe si i paditur nga Edi Rama. Kam idenë se është edhe sot pas vdekjes, i paditur…

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.