in

E Mbani Mend Adnanin Te Dashuri E Ndaluar? S’e Keni Idenë Çfarë I Ka Ndodhur

Kanë kaluar shumë vite nga përfundimi i serialit. Me siguri të gjithëve ju kujtohet një nga serialet turk më të ndjekur, “Dashuri e ndaluar”. Seriali kishte në qendër Bihterin, një vajzë e pashme që martohet me një burrë të pasur më të madh në moshë, Adnanin e më pas dashurohet me nipin e tij, Behlulin.

Pas rolit të Adnanit, aktorin Selçuk Yontem nuk e kemi parë më në ekranin shqiptar, por ai ka vazhduar aktrimin duke luajtur në seriale shumë të ndjekur. Duket e pabesueshme, por aktori së fundmi është takuar me Zerrin Tekindor, aktoren që luante rolin e Zonjushës. Nëse ju kujtohet Zonjusha ishte e dashuruar me Adnanin në serial dhe në fund përfunduan bashkë.

Ky takim i tyre pas kaq shumë vitesh tregon se ata kanë ruajtur marrëdhënie shumë të mira me njëri-tjetrin. Në foto Adnan shfaqet me Zonjushën e regjisoren dhe shkruan se i kanë munguar njëri-tjetrit.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Jam Studente 25 Vjeqare, Dua Ta Vazhdoj Shkollimin Por Gjithashtut Kerkoj Lidhje Serioze, A Ka Te Interesuar

Rama Si Një Lider Global, Takim Miqësor Me Presidentin E SHBA, Joe Biden. E Përqafon…