in

E pabesueshme! Shikoni se si e pëson shtëpia nga goditja e rrufesë (FOTOT)

 

Pamjet nga Larisa e Greqisë janë të pabesueshme.

Ato tregojnë dëmet e rënda të shkaktuara nga rrufeja në një shtëpi në rrugën Karditsis, pas motit të keq i cili ka pushtuar vendin.

Rrufeja, sipas mediave greke, ka shkaktuar dëme të rënda materiale në banesë. Fatmirësisht, personat që banonin mundën të largoheshin në kohë pa ndonjë incident.

Për të shuar zjarrin e rënë nga rrufeja është dashur të ndërhyjnë forcat e Zjarrfikësve të Larisës.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ushqimet e ndaluara dhe ato që nuk duhen të mungojnë në tavolinë për festën e Kurban Bajramit

Shtohen dyshimet për vde*jen e Myftarajt/ Avokati: Pashë vendin e ngjarjes, e pamundur të jetë hedhur! Nëna e tij më tha…