Connect with us

Positivity Minds

E papritur/ U tha se është shtatzënë, reagon Einxhel Shkira dhe publikon testin (FOTO)

Latest

E papritur/ U tha se është shtatzënë, reagon Einxhel Shkira dhe publikon testin (FOTO)

 

Dyshja Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë një ndër më të komentuarit që pas dalje nga “Big Brother”.

Por sot moderatorja ka publikuar një video me momentet më të ëmbla të tyre brenda BBV, duke e shoqëruar me disa fjalë të bukura për Dagz, pikërisht për ditëlindjen e tij.

Ajo mbylli me shkrimin me “We love you”, që do të thotë “Ne të duam” , duke ngritur dyshime se çifti mund të jenë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ndërkohë, pak minuta më parë Einxhel ka zbuluar se është infektuar me Covid-19 dhe nuk ka mundur që të jetë me DJ Dagz sot, në ditën e ditëlindjes së tij.

“Ja pra një test pozitiv. Kjo është arsyeja pse s’jam me Dagz sot dhe s’bëmë dot festë për ditëlindje. Covidi na prishi planet”, ka shkruar Einxhel

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.