in

E pazakontë! Maturë me ‘sheikë’ në Peqin!

Peqin- Maturantët e Peqinit kanë gjetur mënyrë origjinale për të festuar fetsën e maturës.

Një grup të rinjsh u paraqitën në mbrëmjen e maturës të veshur me kostum sheikësh.

Nga fotot që qarkullojnë në rrjete, duken të paktën 4 djem që janë veshur si sheikë. Ata shoqërohen nga vajzat, por gjithashtu shihen edhe duke kërcyer. Fotot e shpërndara janë bërë virale në rrjet dhe kanë marrë mijëra komente.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Luiza Gega fiton medalje ari në Lojërat Mesdhetare dhe vendos rekord kombëtar

Follow Vendimi i pazakontë! Gjykatësi gjobit Bashkinë e Gjirokastrës me 560 milionë lekë për një aksident