in

E pazakontë në Gramsh! Gruaja merret nën hetim, nuk do e besoni arsyen

Në njoftimin zyrtar të Policisë së Shtetit, Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Gramsh ka bërë me dije se kanë nisur hetimin për 36-vjeçaren e identifikuar me iniciale E.N.

GRAMSH- Një 36-vjeçare në Gramsh është marrë nën hetim pasi dyshohet se ka fyer përmes mesazheve një tjetër person.

Në njoftimin zyrtar të Policisë së Shtetit, Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Gramsh ka bërë me dije se kanë nisur hetimin për 36-vjeçaren e identifikuar me iniciale E.N. Kjo e fundit dyshohet se ka ofenduar me mesazhe një person, por nuk dihet as shkaku dhe as çfarë i ka shkuajtur.

“Një 36-vjeçare në Gramsh është marrë nën hetim pasi dyshohet se ka fyer përmes mesazheve një burrë. Policia njofton se Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Gramsh referuan materialet në Prokurori për E. N., 36 vjeçe,

banuese në Gramsh, pasi dyshohet se ka fyer, përmes mesazheve telefonike, shtetasin I. Xh. Mbi gruan rëndon vepra penale “Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike”, ndërsa ende nuk dihen detaje të tjera,”-shkruan ajo ndër të tjera.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

A do të jetë kjo e ardhmja? Temperaturat ekstremisht të larta, ekspertët ngrenë alarmin për rrezikun që i kanoset botës

E rëndë në Shëngjin! Pronari i biznesit goditet me lopatë në kokë, sherri për një shezlong…