in

E rëndë/ 30-vjeçarit nga Patosi i “erren sytë” dhe qëllon nënën e tij me thikë, gruaja transportohet në spital në gjendje kritike për jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Dukas të Patosit.

Një 30-vjeçar me iniciale K.Ç, pas një sherri banal ka goditur me thikë nënën e tij e cila është transportuar me urgjencë në spital. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të kapur autorin e kësaj ngjarje të rëndë.

Policia e Fierit:

]]“Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi K. Ç., 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen D. Ç., 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit”

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kjo nuk ka ndodhur në 70 vjet/ Italia shpall gjendje të jashtëzakonshme dhe ngre alarmin, ja me çfarë po përballet

Detaje të reja! Ja çfarë ndodhi në të vërtetë me 3 shqiptarët që u vranë në Greqi