in

E rëndë! Hidhet nga kati i katërt i banesës 60-vjeçari në Tiranë, vd.es në vend

 

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Një 60-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i banesës

Policia Tiranë: “Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen

“Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi K. M., 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sot protesta e thirrur nga Berisha, Spiropali: Pi ujë Sali, përballë do kesh kryeprotestuesin më të madh

Pas lojës ping-pong me njëri-tjetrin në rrjetet sociale/ Romeo Veshaj “i vë vulën” ribashkimit të Borës me Donaldin(Foto)