in

E rëndë! Ndërhyri për të shuar sherrin mes burrit dhe gruas, 35-vjeçari qëllohet me th*kë për vd*kje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Gaione, një fshat i Parmës.

Një 35-vjeçar moldav u godit me thikë nga një bashkatdhetar në një parking rreth orës 22:30.

Vik/*ima dyshohet se ka ndërhyrë në mes të një sherri mes bashkëshortëve, të njohurit e tij.

Ai u përpoq të mbronte gruan nga një sulm, por burri u godit me th*kë nga bashkëshorti i saj.

Ky i fundit u arratis, por pak kohë më vonë u lokalizua nga karabinierët. Ai u dërgua në komisariat

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kaq bukur e këndon këngën e së bijes, nëna e Donjetes

Valës së nxehtësisë po i vjen fundi, moti bën kthesën drastike, ja çfarë iu pret në 10 ditët e ardhshme