Connect with us

Positivity Minds

E rëndë në vend! Një person bie nga kati i dytë dhe humb jetën, ja çfarë dyshohet

Latest

E rëndë në vend! Një person bie nga kati i dytë dhe humb jetën, ja çfarë dyshohet

 

Rreth orës 11:00, në lagjen nr. 17 Durrës, dyshohet se nën efektin e alkoolit. ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte.

Shtetasi M. D., 70 vjeç, i cili ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.