in

E rëndë! Një burrë gjendet i varur në pyll, ja çfarë dyshon policia

Një shtetas është gjendur pa jetë në fshatin Dushk të Cërrikut.

Sipas njoftimit të policisë bëhet fjalë për shtetasin me iniciale S.M (60 vjeç) i cili dyshohet se është vetëvarur në një pemë pranë pyllit të fshatit.

Policia nuk raporton për shenja dhune por grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë Cërrik:

Më datë 03.07.2022, rreth orës 06:55, në fshatin Dushk, në pyllin e fshatit, në një pemë është gjetur nga familjarët dyshohet i vetëvarur dhe pa shenja dhune shtetesi S.M., 60 vjeç, banues në fshatin Dushk.

Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Thellohet tragjedia në Athinë, ndërron jetë edhe shqiptari i tretë

Djali i Nuredin Lushtakut gjobitet në trafik, e thërret babain në telefon, vjen Nuredini dhe fillon sherri me policinë. Konfirmohet pIagosja e dy poIicëve nga i dyshuari Nuredin Lushtaku, dy të arrestuar