in

E rëndë! Një person kërcënon se do të hidhet nga tarraca e katit të 5-të të pallatit

 

Një 50-vjeçar ka hipur ne tarracën e një pallati 5-katesh në lagjen ‘8 Nëntori’ dhe kërcënon se do të hidhet nga lartësia.

Mësohet se 50-vjeçari është i vetmuar dhe prej 3 vitesh jetonte me qira ne pallatin nga ku kërcënon të hidhet.

Prej 5 muaj atij i ka mbaruar kontrata dhe bashkia i ka gjetur një banese me qira, te cilen e paguan bashkia. Ndërkohë, ai nuk del nga banesa ku ka jetuar sepse pretendon qe është e tija.

50-vjeçari dyshohet se ka probleme te shëndetit mendor. Ne zone forca te shumta policie dhe zjarrfikësja.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Këngëtari i njohur shqiptar e pranon hapur: Kam vjedhur!

‘Mesazhet që do ju vijnë nuk janë të miat’/ Deputetit të njohur shqiptar i marrin Facebook-un, del me thirrjen urgjente