Connect with us

Positivity Minds

E rëndë! U rrëzua teksa zbriste nga makina dhe pësoi dëmtime në kokë, vdes 60-vjeçari

Latest

E rëndë! U rrëzua teksa zbriste nga makina dhe pësoi dëmtime në kokë, vdes 60-vjeçari

Një incident me pasoja fatale ka ndodhur në Dibër.

Policia njofton shtetasi N. B., 60 vjeç, banues në Dibër, duke zbritur nga automjeti i parkuar i shtetasit E. T., dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në tokë dhe për pasojë ka marrë dëmtime në kokë.

Ky shtetas, si pasojë e dëmtimeve të rënda të marra, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës Tiranë.

Vijojnë hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të shkaqeve të ngjarjes

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.