in

E tërhoqi zvarrë dhe p*rdhunoi të miturën, ky është 27-vjeçari ‘monstër’ (EMRI)

Pas urdhrit të Prokurorisë së Selanikut, janë publikuar të dhënat dhe fotot e 27-vjeçarit, i cili u procedua penalisht për përdhunimin e të miturës, i cili dyshohet se ka kryer më datë 06.07.2022.

Autori në foto është Petros Kristo, i lundur në vitin 1995 në Selanik.

Kristo u arrestua pas denoncimit të një 16-vjeçareje, sipas të cilës, më datë 7 qershor, në zonën e Bashkisë Lagafa, i arrestuar duke përdorur dhunë fizike e ka ndaluar atë kundër dëshirës së saj dhe e ka futur në makinë ku më pas e detyroi të kryente marrëdhënie seksuale.

Policia greke, lut qytetarët që të kontaktojnë në numrat e telefonit përkatës , për të dhënë çdo informacion, ndërsa siguron anonimitetin dhe konfidencialitetin e komunikimit

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Skandali/ Aktori dhe muzikanti i njohur p*rdhunojnë turisten 17-vjeçare

Mesazhi nga një numër i panjohur i “shpëtoi jetën” drejtoreshës në Shkodër, pse u penduan at*ntatorët?