in

E veshur shkurt e me mbulesë arabe, Arjola shfaqet joshëse gjatë nga ‘Piramidat e Egjiptit’

 

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër, ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Ariola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë, tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi është duke qëndruar në vizitë në Egjipt, nga atje ajo ka sjell disa imazhe nga vizita e saj tek Piramidat e Egjiptit, e veshur shkurt dhe me mbulesë arabe në kokë, Arjola po shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Njihuni me Jennifer Lopez-in e Kosovës, 55 vjeçarja që po i lë të gjithë pa fjalë

E FUNDIT/ Qeveria rrit rrogat e shqiptarëve, ja cilat kategori përfitojnë